Güney Biomedikal Hakkında

1996 yılında kurulan Teknik Fuarcılık A.Ş, dünyanın en önemli tekstil makine fuarları arasında yer alan ITM Uluslararası Tekstil makineleri Fuarı’nı ve konusunda Türkiye’nin ilk ve tek etkinliği olan HIGHTEX Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarı’nı düzenlemektedir. Bunun yanı sıra, tekstil ve teknolojileri sektörüne yönelik Tekstil Teknoloji Dergisi ve Teknik Tekstiller & Nonwoven sektörüne özel Nonwoven Technology Dergileri ile sektörel yayıncılıkta da uzmandır.

Teknik Fuarcılık A.Ş.nin grup şirketi olan, fuarcılık ve yayıncılık konularında faaliyet gösteren Güney Fuarcılık A.Ş., bundan sonra GÜNEY BİOMEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ A.Ş. adıyla yoluna devam edecektir.

Güney Biomedikal’in sağlık sektörüne yönelik yeni faaliyet konuları şunlardır:

Tüm sağlık sektöründe kullanılan teknolojiler, cihazlar, malzeme ve ürünler; aksam ve yedek parçaların üretimi, alım- satımı, ithalat- ihracatı, servis ve bakımı kapsamında: Her türlü tıbbi cihaz; laboratuvar malzemeleri; radyoloji ve nükleer tıp malzemeleri; steril malzemeleri; ortopedik ve cerrahi malzemeleri, alçılar, sargılar; diş hekim ve tedavisinde kullanılan aletlerle protez yapımında kullanılan alet ve cihazlar; bilumum diş ve diş hekimliği malzemeleri yer almaktadır.

Bunların yanında; Her türlü tıbbi malzeme, her türlü ortopedik mamul ve cihaz, sağlık sektöründe kullanılan tüm tekstil ve konfeksiyon mamulleri (önlük, galoj, bone, sedye örtüsü, maske, eldiven, tulum, çarşaf, yastık örtüsü…) üretimi ve alım satım, ithalat- ihracatını yaparak; başta hastane, klinik, poliklinik, laboratuvar ve doktor muayeneleri, diş poliklinikleri ile sağlık kuruluşlarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir…

SERTİFİKALARIMIZ